Demirci Meslek Yüksekokulumuzda her yıl geleneksel olarak yapılan Demirci ilçesiyle ilgili genel bilgilendirme ve öğrencilerle sohbet şeklinde yapılan oryantasyon eğitimi bu yılda  Meslek Yüksekokulu Müdürü, Yrd.Doç.Dr.İsmail TAŞLI ,bölüm başkanları , öğretim elemanları ve öğrenciler katılımıyla okulumuz konferans salonunda yapılmıştır.

Okulumuz Müdürü Yrd.Doç.Dr.İsmail TAŞLI , meslek hayatından bahsederek öğrencilerin moral ve motivasyonunu hiçbir zaman kaybetmemelerini, bu takdirde istedikleri mesleğe kavuşacaklarını dile getirdi. Demirci ilçesi hakkında bilgilendirmeler yapan okul müdürümüz ayrıca devlet geleneği, vatan millet sevgisi, ahlâk ve demokrasiye vurgu yaptı. Sosyal devlet kavramı ile devlet düzeninin ve adalet sisteminin işleyişinden bahseden ve öğrencilerin sorularını da cevaplayan müdürümüz ayrıca barınma sorunuyla ilgili problemi olan öğrencilerin kendisine başvurabileceğini özellikle kız öğrencilerimizin hemen , erkek öğrencilerimizinde barınma problemlerinin en kısa vadede çözümleneceğini ifade etti.

Daha sonra müdürümüz okulumuz müdür yardımcılarını ve öğretim elemanlarını öğrencilerimizin sorunlarını yanıtlamak amacıyla baş başa bıraktı ve başarılar diledi.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

+90 236 462 38 15
+90 236 462 46 08
demircimyo@cbu.edu.tr
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu 45900 Demirci, Manisa
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik