Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. A. Kemal Çelebi 28 Şubat 2017 Salı günü Demirci Meslek Yüksek Okuluna ziyarette bulunmuştur. Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. İsmail Taşlı tarafından karşılanan Rektörümüz Okul ile ilgili bilgiler aldıktan sonra okul konferans salonunda öğretim elemanlarımızla da topluca görüşme yaptı. Tüm öğretim elemanları ile tek tek ismen tanışıp görüş alış verişinde bulunuldu.

                Bilahare yeni açılan CBS laboratuvarını inceleyen Rektörümüz Sayın Prof. Dr. A. Kemal Çelebi Öğretim elemanlarının eğitim- öğretime dönük taleplerini dinleyerek yerel imkânlarla çözülemeyenler açısından katkılarının devam edeceğini belirtti. Meslek Yüksekokulumuzun teşekkürleriyle okulumuzdan ayrılan rektörümüzle Eğitim Fakültesince verilen akşam yemeğinde tekrar tüm akademik ve idari birim elamanlarıyla birlikte yeniden bir araya gelindi

                Yemek programında konuşan Rektörümüz Demirci halkının üniversite birimlerine yaptığı katkıyı takdirle karşıladığını ve teşekkürlerini dile getiren bir konuşma yaptı.

 


İLETİŞİM BİLGİLERİ

+90 236 462 38 15
+90 236 462 46 08
demircimyo@cbu.edu.tr
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu 45900 Demirci, Manisa
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik