Demirci Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Sağlık Sigortası Semineri

27 aralık 2016 Salı günü okulumuz konferans salonunda Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr.Pınar PEHLİVAN tarafından organize edilen , kariyer günleri kapsamında ilçemiz Sosyal Güvenlik Kurumu müdürü Birol Güneş ve SGK personeli tarafından Genel Sağlık Sigortası hakkında seminer verildi. Bu kapsamda Yüksekokulumuz öğrencileri Gss'nın yanı sıra ölüm, dul ve yetim aylıklarının bağlanması konusunda da bilgilendirildi.

Bu kapsamda Genel Sağlık Sigortası, Ölüm maaşı , Dul ve yetim maaşları ile ilgili seminer düzenlenmiştir. Seminerde Genel Sağlık Sigortasıyla ilgili Ünzile KARGAOĞLU sunum yapmıştır. SGK personeli Ünzile KARGAOĞLU'nun genel sağlık sigortası konusundaki sunumunun ardından, SGK Müdürü Birol Güneş, emeklilik, ölüm, dul ve yetim aylıklarının bağlanması konusunda mevzuat hakkında detaylı bir bilgilendirmede bulundu. Daha sonra öğrencilerin sistem hakkındaki soruları da katılımcılar tarafından cevaplandırıldı.

Toplantı bitiminde Demirci Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. İsmail TAŞLI tarafından katılımcılara verdikleri bilgiler için teşekkür edilerek Bankacılık Sigortacılık Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr.Pınar PEHLİVAN tarafından çiçek takdim edildi ve seminer  sona erdi. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

+90 236 462 38 15
+90 236 462 46 08
demircimyo@cbu.edu.tr
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu 45900 Demirci, Manisa
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik