UYGULAMALI DIŞ TİCARET EĞİTİMİ SERTİFİKALARI TÖRENLE DAĞITILDI

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu öğrencilerine yönelik olarak Demirci Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Aralık 2015 döneminde düzenlenen ve Prof. Dr. Özcan GÜVEN’in eğitmenliğini yaptığı 72 saatlik “Girişimcilik ve Uygulamalı İthalat-İhracat Eğitimini” başarıyla tamamlayan öğrencilere sertifikaları törenle dağıtıldı.

1 Mart Salı günü Demirci Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen sertifika törenine Eğitmen Prof. Dr. Özcan GÜVEN, Demirci Kaymakamı Atilla KANTAY, Demirci Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AKKILIÇ, Demirci Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. İsmail TAŞLI, Demirci Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Fatma ŞAŞMAZ ÖREN, Manisa Büyükşehir Belediyesi Demirci Koordinatörü Kazım AYSAN, Demirci Sanayi ve Ticaret Odası üyeleri ve oda temsilcileri katıldı.

Törende konuşan Demirci Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. İsmail TAŞLI “Uygulamaya yönelik olarak yapılan bu eğitimlerin öğrencileri iş hayatına hazırladığını ve Meslek Yüksekokulu olarak bu eğitimlere her zaman destek olacaklarını” söyleyerek öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

  

İLETİŞİM BİLGİLERİ

+90 236 462 38 15
+90 236 462 46 08
demircimyo@cbu.edu.tr
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Demirci Meslek Yüksekokulu 45900 Demirci, Manisa
Celal Bayar Üniversitesi © 2014 | Güvenlik ve Gizlilik